Torby materiałowe i papierowe z nadrukiem – ekologiczny gadżet firmowy?

0
557

Z roku na rok wzrasta świadomość konsumentów dotycząca rozwiązań mających na celu ochronę środowiska naturalnego. Coraz więcej osób świadomie sięga po produkty ekologiczne, w tym torby papierowe oraz materiałowe, które z pełną skutecznością chronią nas przed zalewem foliówkami. w sklepach, punktach usługowych, na stacjach benzynowych i w wielu innych miejscach stosowane są biodegradowalne opakowania papierowe – eleganckie, proste, wielofunkcyjne.

Eko opakowania – skuteczna promocja firmy

Ekologiczne torby z papieru lub wysokogatunkowej bawełny zajmują obecnie wysokie miejsce na liście efektywnych nośników reklamy. Nic więc dziwnego, że zarówno małe, lokalne firmy, jak i duże sklepy sieciowe, chętnie korzystają z torebek papierowych. Takie rozwiązanie ma wiele zalet:

  • – jest przyjazne dla środowiska
  • – opakowanie z papieru typu kraft prezentuje się dużo bardziej elegancko niż foliowa reklamówka
  • – torby z papieru są tanie, dzięki czemu każdy przedsiębiorca może sobie na nie pozwolić
  • – opakowanie papierowe lub materiałowe, to doskonały nośnik reklamy, przykuwający uwagę potencjalnych klientów.

 

Wypromuj swoją markę!

Ekologiczne torby papierowe MarioPack znakomicie sprawdzą się w działalności marketingowej wielu firm. Z jednej strony budują wizerunek marki jako tej, która ma na względzie dobro środowiska naturalnego, z drugiej zaś są produktem o wszechstronnym zastosowaniu. Otrzymana przez klienta torba papierowa będzie mu towarzyszyła w wielu codziennych sytuacjach. To ogromna szansa dla firm na dotarciu do szerszego grona odbiorców.

W ofercie producenta MarioPack znaleźć można ekologiczne torby papierowe białe, brązowe, w różnych rozmiarach, z uchwytem płaskim lub skręcanym, a także opakowania cateringowe – niezbędne w pracy restauracji, kawiarni, piekarni i innych punktów gastronomicznych. Na każdą torbę papierową możemy nanieść logo firmy, slogan reklamowy, ciekawą grafikę itp. Atrakcyjna szata graficzna przykuje wzrok i będzie ozdobą samą w sobie.

 

Torby papierowe z logo – w zgodzie z trendami i naturą

 

Z reklamowych opakowań papierowych i materiałowych korzystają firmy, które chcą podążać za aktualnymi trendami. Ubrania, kosmetyki czy artykuły spożywcze zapakowane do estetycznej torby wykonanej z wysokiej jakości materiałów są odpowiednio zabezpieczone i mogą być w ten sposób przechowywane przez długi czas. Torbie papierowej przyniesionej z zakupów możemy dać drugie życie – posłuży nam na przykład jako opakowanie prezentowe. Torba materiałowa po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca i będzie przydatna w wielu codziennych sytuacjach.

Zarówno na torbach papierowych, jak i materiałowych możemy nadrukować dowolną grafikę promującą daną markę, sklep, aptekę, restaurację, gabinet lekarski, kwiaciarnię itd. Porządne torby z papieru znajdą zastosowanie w punktach sprzedaży detalicznej, w lokalach gastronomicznych, na targach, eventach, czy też w instytucjach kultury.

 

Eko torba w dobrej cenie

 

Ekologiczne torby od MarioPack są wytrzymałe (nośność nawet do 15 kg), odporne na rozdarcie, wyposażone w mocny, poręczny uchwyt. Producent dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, w którym każdego dnia realizowane są różnorodne projekty, ściśle dopasowane do potrzeb klientów.

Opakowania papierowe wyróżniają się ogromnym potencjałem recyklingowym. Mogą być  przetworzone i ponownie wykorzystane. Ogromną zaletą torebek z papieru jest również ich biodegradowalność. Opakowania tego typu ulegają rozkładowi znacznie szybciej niż reklamówka plastikowa. Nie pozostawiają po sobie żadnych szkodliwych dla środowiska substancji.

Atutem toreb papierowych jest nie tylko estetyczny wygląd, ekologiczność, funkcjonalność oraz odporność na czynniki zewnętrzne, ale także atrakcyjna cena. Opakowania z doskonałej jakości papieru kraft kosztują niewiele. W rezultacie przedsiębiorcy mogą cieszyć się świetnym, spersonalizowanym produktem o wysokich walorach estetycznych.

Szukasz nowego nośnika reklamy? Potraktuj torby materiałowe oraz torby papierowe kraft jako niezwykle praktyczny gadżet reklamowy. Zespół MarioPack zrealizuje dla Ciebie każdy, nawet najbardziej niestandardowy projekt. Szczegóły oferty znajdziesz na stronie internetowej https://torbykraft.pl/. Zapraszamy!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here